Пошук
Кошик
Каталог товарів

Онлайн угода про замовлення товарів та послуг

Нижче викладене є умовами онлайн Угоди між «Міноксидил Україна»  (надалі "Компанія") та покупцем ("Покупець") про замовлення товарів чи послуг через сайт Компанії ("Сайт"). Якщо Ви не погоджуєтесь з цими умовами, Ви не повинні придбати будь-які товари або послуги, використовуючи Сайт. Будь ласка, уважно вивчіть ці умови до розміщення замовлення.

1. Вступ

Покупець погоджується з умовами, зазначеними в цій Угоді сторін ("Угода") щодо товарів, послуг та інформації, що надаються на Сайті. Угода являє собою договір між Компанією та Покупцем, та замінює будь-які попередні або інші угоди, договори та гарантії та обговорює все, що стосується товарів, послуг та інформації наданих за допомогою Сайту. Покупець погоджується з необхідністю переглянути та визнати цю Угоду до замовлення товарів чи послуг на Сайті або повинен відмовитися від такого замовлення.

2. Платежі

Покупець розуміє та гарантує, що надана їм інформація про кредитну картку є істинною, правильною та повною. Оплата товарів та послуг Покупцем за допомогою своєї кредитної картки провадиться шляхом зняття необхідної суми фінансовою компанією, яка обслуговує кредитну картку Покупця. Покупець зобов'язаний сплатити вартість замовлених ним товарів та послуг, а також вартість доставки товарів у сумі, зазначеній на момент оплати, включаючи всі податки, пов'язані із виконанням замовлення. Покупець відповідає за всі оплати, здійснені з використанням пароля Покупця. Покупець зобов'язується зберігати свій пароль, вживаючи всіх заходів конфіденційності та безпеки. Покупець зобов'язується повідомляти Компанію протягом 24 годин про будь-яке несанкціоноване використання пароля або порушення цієї Угоди. Покупець усвідомлює, що Компанія не може захистити Покупця від несанкціонованого використання пароля Покупця при недотриманні умов безпечного зберігання пароля.

3. Авторське право

Зміст Сайту захищено авторськими правами, включаючи торгові марки та інше (включаючи, але не обмежуючись інтелектуальною власністю). Забороняється будь-яке, повне або часткове використання матеріалів Сайту, включаючи, але не обмежуючись, таким списком: копіювання, публікація, збирання, компіляція, переклад на магнітні та інші носії інформації, цифрове перетворення, фотографування та інше використання.

4. Редагування, видалення та зміна даних на Сайті

Компанія залишає за собою право на редагування, видалення чи публікацію на Сайті будь-якої інформації, а також на видалення чи публікацію відомостей про будь-які товари та послуги.

Компанія може змінити цю Угоду або ціни на товари та послуги без попереднього повідомлення про це Покупця, якщо останній ще не розмістив і не сплатив будь-яке замовлення, а Компанія відповідно не прийняла ще замовлення.

Компанія також може припинити функціонування або модифікувати будь-які або всі розділи Сайту на власний розсуд і без попереднього повідомлення.

Модифікація цієї Угоди буде вважатися дійсною після публікації її на Сайті, і ставитися до угод, укладених після дати публікації.

5. Право відмови

Компанія резервує за собою право на власний розсуд припинити продаж товарів та надання послуг, а також визначати права доступу до замовлення будь-яких товарів або послуг.

6. Відшкодування

Покупець погоджується відшкодувати будь-які збитки Компанії, її постачальникам, партнерам та ліцензіарам, включаючи розумні адвокатські гонорари, пов'язані з порушенням Покупцем цієї Угоди або використанням Сайту Компанії та виникненням внаслідок цієї відповідальності Компанії, збитків, претензій або витрат з її боку.

7. Обмеження на передачу прав іншій особі

Права Покупця щодо товару або послуги, замовленої через Сайт, є його особистими правами і не підлягають передачі іншій особі чи організації.

8. Обмін та повернення товарів

Лікарські препарати, предмети гігієни та низка інших товарів особистого догляду поверненню та обміну не підлягають. Ви можете відмовитись від товару безпосередньо в момент доставки у тому випадку, якщо доставлений товар не відповідає тому, що Ви замовляли. Товар повинен бути повернутий у своїй неушкодженій оригінальній упаковці з документами, що супроводжують замовлення.

9. Обмежена відповідальність

Надаються товари та послуги, зміст, а також послуги, що надаються через інші послуги, поставляються "як є" і "як доступно". Всі явні або неявні гарантії заперечуються (включаючи, але не обмежуючись відмовою від будь-яких неявних гарантій комерційної цінності та придатності для конкретної мети).

Єдиною та максимальною відповідальністю Компанії з будь-якої причини перед Покупцем є разова та єдина компенсація, обмежена сумою, сплаченою Клієнтом для придбаних конкретних товарів чи послуг.

Компанія та будь-які її партнери та постачальники не відповідають за будь-яку непряму, спеціальну, випадкову або подальшу шкоду (включаючи збитки та збитки в бізнесі, зменшення доходу, судові справи або подібні витрати збитки та витрати), незалежно від того, чи базуються вони на порушенні Угоди, порушенні гарантії, недбалості (включаючи недбалість), на використанні товарів чи послуг чи інших причинах, навіть якщо попередньо було повідомлено про можливість такої шкоди.

Обмеження збитків, викладені вище, - основа угоди між Компанією та Покупцем. Цей сайт, товари та послуги не повинні розглядатися у відриві від таких обмежень.

Компанія надає послуги для покупців шляхом надання доступу покупців до інформації на своєму сайті, де подано інформацію про препарати різних виробників та їх опис з метою інформаційного ознайомлення споживачів. Компанія не виготовляє препарати. Покупець здійснює придбання препаратів безпосередньо у дистриб'ютора та/або виробника.

Будь-які можливі судові провадження здійснюються в суді країни, де знаходиться оригінальний виробник товару. За якість продукції всю відповідальність несе виробник товару.

Оформити замовлення

Продовжити покупки