Пошук
Кошик
Каталог товарів

Міноксидил 10%

Міноксидил Folixidil 10% (Фоліксідил) лосьйон 60 мл
Міноксидил Folixidil 10% (Фоліксідил) лосьйон 60 мл
659 грн.
MinoMax 10% (МіноМакс) 60 мл
MinoMax 10% (МіноМакс) 60 мл
825 грн.

Міноксидил 10 відсотків

З облисінням стикається величезна кількість людей, і більшість із них - чоловіків. Процес випадання волосся у чоловіків, як правило, набагато агресивніший, ніж у жінок. За рахунок цього, облисіння у чоловіків візуально помітніше.

Дві основні зони чоловічого випадання волосся це: верхівка та лобова частина. Через фізіологічні особливості вплив міноксидилу на волосся в області верхівки сильніший, а на лобову частину нижче. Стандартна чоловіча концентрація не здатна відростити нове волосся в лобово-скроневій зоні. Довгий час чоловіки змушені були задовольнятися напівзаходами. успішно лікувати верхню частину голови, але так само спостерігати лисину в передній частині.

Міноксидил 10 відсотків вирішує цю проблему. Подвійна концентрація міноксидилу дозволяє відрощувати волосся в раніше недоступних для лікування місцях або поліпшити результат у разі недостатнього ефекту від нижчої концентрації. З'явився міноксидил 10 нещодавно, у зв'язку з розвитком технології його виробництва. Ранні спроби створити міноксидил 10 закінчувалися невдачею – замість лосьйону виходив густий крем, незручний для використання. Компанія MinoMax змогла розробити сучасну версію лосьйону міноксидил 10 відсотків, зручну для щоденного застосування.

Міноксидил 10% для бороди - ефективне рішення

Інша корисна особливість міноксидил 10% – можливість застосування цього засобу для зростання бороди. Красива, витончена бороди зараз у моді і багато чоловіків були б не проти відростити собі таку. На жаль, не всім людям властива густа борода, а в деяких є місця з лисинами, які псують весь вигляд. У цьому випадку ідеальним рішенням є міноксидил 10 для бороди, який можна знайти на нашому сайті з актуальною ціною. Лосьйон за короткий термін 3-6 місяців дозволяє відростити повноцінну бороду без побічних ефектів. Спеціальної версії для бороди немає. Використовується такий же міноксидил 10%, що і для росту волосся на голові, його можна купити в Києві у нас на сайті.

Міноксидил 10% - ціна здорового волосся

Препарат пройшов клінічні перевірки та тести, які підтвердили його абсолютну безпеку у використанні. Підійде для вирішення широкого спектру питань, пов'язаних з випаданням волосся. Міноксидил 10% купити у Києві та інші міста України можна у нашому магазині, отримавши так само попередню консультацію спеціаліста. Телефонуйте!

Оформити замовлення

Продовжити покупки