Пошук
Кошик
Каталог товарів

Міноксидил – як відрізнити підробку

Космецевтичні препарати на основі міноксидилу – це засоби проти алопеції, що вже понад 40 років доводять свою ефективність по всьому світу. На сьогодні, це найпростіший і найефективніший спосіб лікування облисіння, у тому числі, андрогенного та вікового. Слід також згадати про міноксидіН. Міноксидин – це топічна форма міноксидилу для лікування облисіння із зменшеною молекулою, для кращого вписування через шкіру голови. По суті це той же міноксидил, але в рідкій формі з більш сучасною структурою молекули, яка швидше проникає через шкіру до фолікулів. Кращі засоби догляду за волоссям на основі Minoxidil (Minoxidin) випускаються під торговими марками MinoMax, Folixidil, Kirkland, Rogaine, Spectral. На жаль, останнім часом на ринку СНД та України з'явилося багато підроблених препаратів, що імітують продукцію цих брендів. Їхнє використання не тільки залишає почуття розчарування від відсутності обіцяного ефекту. Воно може суттєво погіршити ситуацію з волоссям та нашкодити здоров'ю. Тому, купуючи міноксидил, важливо знати, як відрізнити підробку.

Як розпізнати підроблений Міноксидил з упаковки

Передусім, справжність Minoxidil (Minoxidin) можна визначити за упаковкою та маркуванням на ній. Купуючи препарат, зверніть увагу на наступні моменти:

 • Зовнішній вигляд упаковки

Коробка, в яку упаковано препарат – одна з найважливіших ознак оригінального продукту. Вона має бути якісною, без пошкоджень. Дизайн повинен відповідати актуальному оформленню упаковки (це можна перевірити, заглянувши на офіційну веб-сторінку виробника). Усі контролі розтину мають бути непошкодженими. Підробляють зазвичай препарати без упаковки або з упаковкою для 3-х або більше флаконів відразу.

Яка інформація має бути на коробці:

 • інформація про виробника;
 • термін придатності препарату;
 • штрих-код продукту.

Місце нанесення цих даних відрізняється залежно від виробника. Порівнюйте з фото на сайті виробника. Щоб відрізнити підробку, перевірте, чи збігаються вони з маркуванням на флаконі, якщо така має бути.

 • Країна-виробник

Оригінальний Minoxidil (Minoxidin) виробляють лише у кількох країнах:

 • Ізраїль;
 • США;
 • Італія;
 • Німеччина.

У деяких брендів є локальні представництва в різних країнах, тому коробка може бути локалізована локальною мовою, але таких препаратів небагато і інформацію про те, чи представництво у Вашій країні можна перевірити на офіційному сайті виробника. На продукцію, що виробляється за ліцензією у вашій країні, обов'язково має бути сертифікат якості.

 • Флакон

Відрізнити підробку міноксидил можна і флаконом. Світові виробники використовують для пакування препарату тільки якісні матеріали, переважно це скло або брендований пластик. Простіше підробити пластик, тому особливу увагу звертайте саме на пластикові флакони, вони повинні бути з логотипом виробника (наприклад Folixidil – еталон захисту від підробок) порівнюйте тиснення з фото на офіційному сайті або відео-оглядів. Кошти, розфасовані в інші види упаковки, у 99% випадків є підробкою міноксидилу.

Зверніть увагу ще на одну мить. Якщо ви купуєте Minoxidil у вигляді розчину, то більшість провідних виробників додатково захищає кришку флакона контролем розтину. Це, як правило, зривається контроль розтину. Препарати без належного захисту з високою ймовірністю можуть виявитися підробкою.

 • Склад

У списку з компонентами, що входять до складу, має бути зазначено саме Minoxidil або Minoxidin та відсоток його введення. Є препарати, що заявляють про таку ж ефективність, але не мають у своєму складі цих компонентів. Більш ефективним буде препарат, до складу якого входять додаткові компоненти, вони, як правило, більш сучасні та якісні. А додаткові компоненти посилюють та прискорюють ефект.

 • Документи на препарат

Незалежно від країни виробника, препарат повинен отримати набір певних документів, що підтверджують його якість. Препарати, які не мають документального підтвердження своєї якості, Ви можете використовувати тільки на свій страх і ризик. Пам'ятайте, що Ви маєте повне право вимагати від продавця документи, що підтверджують оригінальність товару.

 • Комплектація

Відрізнити підроблений міноксидил можна і за комплектацією. Комплектація відрізняється залежно від конкретного виробника, тому для початку уважно прочитайте, що має входити в комплектацію препарату, який Ви купуєте на сайті виробника або в описі продукту.

Як правило, до комплектації оригінального продукту входять:

сам препарат у запечатаних флаконах; елементи захисту від підробок; інструкція;
піпетка та/або насадка-розпилювач для дозування препарату.

Як відрізнити оригінальний Міноксидил за вмістом флакона

Найпростіше з цим завданням впораються ті, хто хоч раз купував оригінальну продукцію. Вони легко визначать підробку за такими ознаками:

 • Запах

Передусім розчин повинен пахнути спиртом – цей компонент обов'язково є у складі оригінальної продукції, оскільки виконує функцію розчинника. Сила запаху спирту може бути різною, але якщо препарат виглядає як вода і не пахне – це ознака насторожитись. Більш сучасні препарати, наприклад, МіноМакс пахнуть приємніше, бо замість спирту, використовують спиртогліцеринові екстракти, для зниження алергічних реакцій.

 • Колір розчину

Колір рідини всередині флакона може бути різним. Він може змінюватись від блідо-бежевого до темно-коричневого. На колір розчину впливають:

 • свіжість партії;
 • температура, при якій зберігався та транспортувався флакон із розчином;
 • присутність у складі допоміжних компонентів, що впливають на колір;
 • зміни у складі звичного продукту.
 • В'язкість

Цей показник залежить від відсотка вмісту головної речовини, що діє. Чим він вищий, тим густіший засіб для волосся. Крім того, воно має бути трохи маслянистим.

Висновок

Рекомендуємо купувати продукцію, яка має високий рівень захисту від підробок:

 • дорогу коробку з унікальною друкарнею та тісненням;
 • контроль розтину;
 • брендований фірмовий флакон;
 • брендовану фірмову кришку;
 • інструкцію багатьма мовами;
 • голограми з фірмовим логотипом.

Таку продукцію дуже дорого і не вигідно підробляти, а підробивши, виробник може змінити форму та вид упаковки, що у свою чергу зведе всі зусилля зловмисників нанівець. Лідером із захисту від підробок, на нашу думку, на сьогодні є Folixidil.

Де купити оригінальний Міноксидил

Інтернет-магазин Міноксидил Україна вже 10 років пропонує своїм покупцям оригінальну продукцію ТМ Kirkland, MinoMax, Folixidil, Rogaine та інших провідних виробників від облисіння. Всі товари, представлені на сайті, сертифіковані за міжнародними та українськими стандартами, що підтверджують відповідні документи. Замовити оригінальний Minoxidil з доставкою в будь-яке місто України можна на сайті або за телефоном.

Оформити замовлення

Продовжити покупки