Пошук
Кошик
Каталог товарів

Міноксидил 3%

Azelomax 3% (Азеломакс) для жінок 60 мл
Azelomax 3% (Азеломакс) для жінок 60 мл
439 грн.

Концентрація міноксидила 3%

Виробництвом Міноксидила, а також дженериків займаються багато фірм. Класичний склад препарату, крім власне Міноксидилу, включає воду, гліцерин, етанол та пропіленгліколь. Залежно від виробника може доповнюватися іншими речовинами. Важливе значення має концентрація Міноксидилу у препараті. Однією з найзручніших визнано концентрацію в 3%. І це природно. Адже слабкий розчин може не допомогти, а посилення концентрації може бути зайвим.

Особливості складу міноксидилу 3%

Зазначимо, що не всі виробники вирішують ввести в лінійку препаратів, що випускаються, концентрацію в 3%. Багато фірм зупиняються на складах коїться з іншими концентраціями. Але Міноксидил 3% для жінок є найбільш ефективним і безпечним одночасно.

Часто корисна дія засобу з міноксидилом 3% для жінок посилюється за рахунок додаткових речовин. Так азелоїнова кислота робить на волосся сприятливий вплив. Наприклад, волосся стає більш блискучим, зупиняється випадання волосся, і починає рости нові. Тому препарати з Міноксидилом 3% до складу яких введена азелоїнова кислота мають більш потужний оздоровчий вплив на волосся. Кофеїн ще один природний стимулятор росту волосся. Він захищає волосяні фолікули від пошкоджень, робить волосся густішим. І він також входить до складу міноксидилу 3%.і підсилюють його дію.

Де купити засоби з міноксидилом 3% для жінок?

На нашому сайті. Засіб ефективно активізує, сприяє відновленню росту волосяних цибулин. Доставка таких коштів здійснюється по Києву та всій території України за допомогою кур'єрської служби.

Оформити замовлення

Продовжити покупки