Пошук
Кошик
Каталог товарів

Шампуні для жінок

MinoMax Shampoo (Шампунь МіноМакс) 250 мл для відновлення росту волосся
MinoMax Shampoo (Шампунь МіноМакс) 250 мл для відновлення росту волосся
380 грн.
Revivogen shampoo (Ревівоген шампунь) 360 мл
Revivogen shampoo (Ревівоген шампунь) 360 мл
649 грн.
Міноксидил Revita Шампунь проти випадіння волосся 180 мл
Міноксидил Revita Шампунь проти випадіння волосся 180 мл
798 618 грн.
Міноксидил Revita.COR (Ревіта Кор) бальзам проти облисіння 190 мл
Міноксидил Revita.COR (Ревіта Кор) бальзам проти облисіння 190 мл
798 626 грн.
Progaine shampoo (шампунь Прогейн) 360 мл
Progaine shampoo (шампунь Прогейн) 360 мл
592 грн.
Dandrene Шампунь проти лупи 175 мл
Dandrene Шампунь проти лупи 175 мл
840 642 грн.

Випадання волосся – серйозна проблема, з якою стикаються як жінки, так і чоловіки. І якщо для чоловіків лисина – це модно та брутально, то для жінок облисіння – це справжня трагедія, адже безволоса дівчина не вписується у існуючі канони краси. З чим же пов'язана проблема втрати волосся у жінок, і чи може правильно підібраний жіночий шампунь проти випадіння волосся запобігти облисіння, що починається?

Причини втрати волосся

Випадання волосся (або по-науковому алопеція) може бути викликано багатьма факторами, ось основні з них:

  • Психологічні. Підвищена нервозність, стреси, розумова перевтома можуть призвести до різних порушень у роботі організму, у тому числі й облисіння;
  • Екологічні. Забруднення води та повітря, неякісні продукти харчування та інші фактори негативно впливають на здоров'я волосся;
  • Фізіологічні. Травми та проблеми зі здоров'ям, гормональні збої, нестача вітамінів та мікроелементів – все це може призвести до зменшення кількості волосся.

У нормі людина втрачає близько 100 волосків на день. Якщо ви помітили, що це значення значно більше, необхідно зайнятися лікуванням. Найчастіше поліпшене харчування, здоровий спосіб життя і правильно підібрані засоби для догляду допомагають впоратися з облисінням, що починається. Але якщо причиною випадання волосся є захворювання, то відновити густоту волосся можна тільки при належному лікуванні у лікаря.

Склад шампунів для активації росту волосся

Зараз у магазинах та аптеках величезний асортимент шампунів і дуже складно розібратися, на чому зупинити свій вибір. Якщо почалося облисіння, активна втрата волосся, варто відмовитися від косметики, що містить лаурет- і лаурилсульфат натрію – речовин, які токсично впливають на шкіру голови, поступово зменшуючи кількість волосяних цибулин.

За складом шампунь проти випадання волосся для жінок може містити такі компоненти, як екстракти лікувальних рослин, кератин, протеїн. Хороший вплив має косметика, збагачена природними маслами (наприклад, маслами жожоба, реп'яха, ріпаку, авокадо), а також вітамінами А, Е, В6.

У складних випадках допомагають лікувальні склади, створені на основі медикаментозних препаратів – добре зарекомендували себе шампуні, що містять міноксидил.

Шампуні з міноксидилом – ефективний засіб від випадання волосся

Міноксидил – це штучно створений препарат, що ефективно застосовується як лікувальний засіб від облисіння. Спочатку він був розроблений з метою лікування гіпертонії, але в ході лабораторних випробувань було виявлено потужну стимулюючу дію на волосяні фолікули. З того часу речовина активно використовується у виробництві лікувальної косметики для волосся.

Жіночий шампунь з міноксидиломактивізує обмінні та відновлювальні процеси, підживлює волосяні цибулини необхідними мікроелементами, а також запобігає випаданню волосся. У жіночих шампунях (на відміну від чоловічих) концентрація міноксидилу нижче, що дозволяє запобігти виникненню небажаної рослинності на обличчі. Добре зарекомендувала себе лікувальна косметика марок Revita, Revivogen, DANDRENE, Progaine. Можна підібрати склади як для постійного застосування, так і розраховані на 2- або 3-місячний курс.

Шампунь можна застосовувати окремо, як профілактику від облисіння, а можна поєднувати з іншими препаратами на основі міноксидилу, для посилення лікувального ефекту.

Оформити замовлення

Продовжити покупки